✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Bali - 3 Door White Wardrobe
| Wardrobe Colour | White |
| Door Mechanism | Hinged |
| Number of Doors | 3 |
| Hanging Rail | Yes |
| Shelves Included | Yes |
| Number of Shelves | 5 |
| Shelf Weight Capacity | 10kg |
| Mirror Included | Yes |
| Drawers Included | Yes |
| Number of Drawers | 3 |
| Dimensions | W 147cm x D 57.5cm x H 199.5cm |
| Assembly Status | Professional Home Assembly Included |
$304.46
Original: $869.89
-65%Bali - 3 Door White Wardrobe—
$869.89
$304.46More Images



Bali - 3 Door White Wardrobe
| Wardrobe Colour | White |
| Door Mechanism | Hinged |
| Number of Doors | 3 |
| Hanging Rail | Yes |
| Shelves Included | Yes |
| Number of Shelves | 5 |
| Shelf Weight Capacity | 10kg |
| Mirror Included | Yes |
| Drawers Included | Yes |
| Number of Drawers | 3 |
| Dimensions | W 147cm x D 57.5cm x H 199.5cm |
| Assembly Status | Professional Home Assembly Included |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wardrobe Colour | White |
| Door Mechanism | Hinged |
| Number of Doors | 3 |
| Hanging Rail | Yes |
| Shelves Included | Yes |
| Number of Shelves | 5 |
| Shelf Weight Capacity | 10kg |
| Mirror Included | Yes |
| Drawers Included | Yes |
| Number of Drawers | 3 |
| Dimensions | W 147cm x D 57.5cm x H 199.5cm |
| Assembly Status | Professional Home Assembly Included |



















