✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Detroit High Gloss White Top Sonoma Table & Venice Beige Dining Chairs
Table Specifications:
| Table Top Colour | White / Gloss |
| Table Top Material | Manufactured Wood |
| Table Leg Colour | Oak Sonoma Veneer / Chrome |
| Table Leg Material | Manufactured Wood |
| Max Seating Capacity | Up to 6 |
| Table Dimensions | 150cm x 90cm x 75cm (L x W x H) |
| Assembly Details | Self Assembly |
Chair Specifications:
| Chair Colour | Beige |
| Chair Material | Fabric |
| Chair Leg Colour | Pine |
| Chair Leg Material | Wood |
| Chair Weight Capacity | 130kg |
| Dimensions | 45cm x 56cm x 99cm (W x D x H) |
| Assembly Details | Self Assembly |
Select Number of Chairs
From $243.49
Original: $695.68
-65%Detroit High Gloss White Top Sonoma Table & Venice Beige Dining Chairs—
$695.68
$243.49More Images




Detroit High Gloss White Top Sonoma Table & Venice Beige Dining Chairs
Table Specifications:
| Table Top Colour | White / Gloss |
| Table Top Material | Manufactured Wood |
| Table Leg Colour | Oak Sonoma Veneer / Chrome |
| Table Leg Material | Manufactured Wood |
| Max Seating Capacity | Up to 6 |
| Table Dimensions | 150cm x 90cm x 75cm (L x W x H) |
| Assembly Details | Self Assembly |
Chair Specifications:
| Chair Colour | Beige |
| Chair Material | Fabric |
| Chair Leg Colour | Pine |
| Chair Leg Material | Wood |
| Chair Weight Capacity | 130kg |
| Dimensions | 45cm x 56cm x 99cm (W x D x H) |
| Assembly Details | Self Assembly |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Table Specifications:
| Table Top Colour | White / Gloss |
| Table Top Material | Manufactured Wood |
| Table Leg Colour | Oak Sonoma Veneer / Chrome |
| Table Leg Material | Manufactured Wood |
| Max Seating Capacity | Up to 6 |
| Table Dimensions | 150cm x 90cm x 75cm (L x W x H) |
| Assembly Details | Self Assembly |
Chair Specifications:
| Chair Colour | Beige |
| Chair Material | Fabric |
| Chair Leg Colour | Pine |
| Chair Leg Material | Wood |
| Chair Weight Capacity | 130kg |
| Dimensions | 45cm x 56cm x 99cm (W x D x H) |
| Assembly Details | Self Assembly |























