✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Dunloe - White High Gloss Dining Table & 4 Elba Chairs
| Table Top Colour | White |
| Table Top Material | Manufactured Wood |
| Table Leg Colour | Chrome |
| Table Leg Material | Metal |
| Chair Colour | Grey |
| Chair Material | PU ( Faux Leather ) |
| Chair Leg Material | Metal |
| Weight Capacity | 120kg |
| Seating Capacity | Up to 4 |
| Table Assembly | Products comes Flat Pack |
| Product Care | Avoid use of abrasive cleaners. Wipe clean with damp cloth. |
$451.78
Dunloe - White High Gloss Dining Table & 4 Elba Chairs—
$451.78
More Images

Dunloe - White High Gloss Dining Table & 4 Elba Chairs
| Table Top Colour | White |
| Table Top Material | Manufactured Wood |
| Table Leg Colour | Chrome |
| Table Leg Material | Metal |
| Chair Colour | Grey |
| Chair Material | PU ( Faux Leather ) |
| Chair Leg Material | Metal |
| Weight Capacity | 120kg |
| Seating Capacity | Up to 4 |
| Table Assembly | Products comes Flat Pack |
| Product Care | Avoid use of abrasive cleaners. Wipe clean with damp cloth. |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Table Top Colour | White |
| Table Top Material | Manufactured Wood |
| Table Leg Colour | Chrome |
| Table Leg Material | Metal |
| Chair Colour | Grey |
| Chair Material | PU ( Faux Leather ) |
| Chair Leg Material | Metal |
| Weight Capacity | 120kg |
| Seating Capacity | Up to 4 |
| Table Assembly | Products comes Flat Pack |
| Product Care | Avoid use of abrasive cleaners. Wipe clean with damp cloth. |
