✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Pod White Dining Table & 4 Finbar Chairs
| Table Top Colour |
White / Gloss |
| Table Top Material | Manufactured Wood |
| Table Leg Colour | Silver/Chrome |
| Table Leg Material | Metal |
| Seating Capacity | Up to 4 |
| Table Dimensions | 110cm x 110cm x 75cm ( W x L x H ) |
| Table Assembly | Self Assembly |
| Chair Seat Material | Faux Leather |
| Chair Seat Colour | Grey |
| Chair Leg Material | Metal |
| Chair Leg Colour | Chrome |
| Seat Fill Material | Foam |
| Weight Capacity | 120kg |
| Chair Dimensions | 43cm x 45cm x 97cm (W x D x H) |
| Chair Assembly | Self Assembly |
| Product Care | Avoid use of abrasive cleaners. Wipe clean with damp cloth. |
$145.93
Original: $416.94
-65%Pod White Dining Table & 4 Finbar Chairs—
$416.94
$145.93More Images



Pod White Dining Table & 4 Finbar Chairs
| Table Top Colour |
White / Gloss |
| Table Top Material | Manufactured Wood |
| Table Leg Colour | Silver/Chrome |
| Table Leg Material | Metal |
| Seating Capacity | Up to 4 |
| Table Dimensions | 110cm x 110cm x 75cm ( W x L x H ) |
| Table Assembly | Self Assembly |
| Chair Seat Material | Faux Leather |
| Chair Seat Colour | Grey |
| Chair Leg Material | Metal |
| Chair Leg Colour | Chrome |
| Seat Fill Material | Foam |
| Weight Capacity | 120kg |
| Chair Dimensions | 43cm x 45cm x 97cm (W x D x H) |
| Chair Assembly | Self Assembly |
| Product Care | Avoid use of abrasive cleaners. Wipe clean with damp cloth. |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Table Top Colour |
White / Gloss |
| Table Top Material | Manufactured Wood |
| Table Leg Colour | Silver/Chrome |
| Table Leg Material | Metal |
| Seating Capacity | Up to 4 |
| Table Dimensions | 110cm x 110cm x 75cm ( W x L x H ) |
| Table Assembly | Self Assembly |
| Chair Seat Material | Faux Leather |
| Chair Seat Colour | Grey |
| Chair Leg Material | Metal |
| Chair Leg Colour | Chrome |
| Seat Fill Material | Foam |
| Weight Capacity | 120kg |
| Chair Dimensions | 43cm x 45cm x 97cm (W x D x H) |
| Chair Assembly | Self Assembly |
| Product Care | Avoid use of abrasive cleaners. Wipe clean with damp cloth. |























