✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Kerry - Dark Oak Wood Effect Dining Table & 4 Astrid Grey Fabric Dining Chairs
Table Specifications:
| Table Top Colour | Dark Oak Effect Veneer |
| Table Leg Colour | Black |
| Table Material | Manufactured Wood |
| Max Seating Capacity | 4 |
| Table Dimensions | 120cm x 75cm x 71cm (W x D x H) |
| Assembly Details | Self Assembly |
Chair Specifications:
| Chair Colour | Light Grey |
| Chair Material | Fabric |
| Chair Leg Colour | Black |
| Chair Leg Material | Metal |
| Chair Weight Capacity | 130kg |
| Dimensions | 43cm x 45cm x 95cm (W x D x H) |
| Assembly Details | Self Assembly |
$158.12
Original: $451.78
-65%Kerry - Dark Oak Wood Effect Dining Table & 4 Astrid Grey Fabric Dining Chairs—
$451.78
$158.12More Images





Kerry - Dark Oak Wood Effect Dining Table & 4 Astrid Grey Fabric Dining Chairs
Table Specifications:
| Table Top Colour | Dark Oak Effect Veneer |
| Table Leg Colour | Black |
| Table Material | Manufactured Wood |
| Max Seating Capacity | 4 |
| Table Dimensions | 120cm x 75cm x 71cm (W x D x H) |
| Assembly Details | Self Assembly |
Chair Specifications:
| Chair Colour | Light Grey |
| Chair Material | Fabric |
| Chair Leg Colour | Black |
| Chair Leg Material | Metal |
| Chair Weight Capacity | 130kg |
| Dimensions | 43cm x 45cm x 95cm (W x D x H) |
| Assembly Details | Self Assembly |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Table Specifications:
| Table Top Colour | Dark Oak Effect Veneer |
| Table Leg Colour | Black |
| Table Material | Manufactured Wood |
| Max Seating Capacity | 4 |
| Table Dimensions | 120cm x 75cm x 71cm (W x D x H) |
| Assembly Details | Self Assembly |
Chair Specifications:
| Chair Colour | Light Grey |
| Chair Material | Fabric |
| Chair Leg Colour | Black |
| Chair Leg Material | Metal |
| Chair Weight Capacity | 130kg |
| Dimensions | 43cm x 45cm x 95cm (W x D x H) |
| Assembly Details | Self Assembly |























