✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Kerry - Dark Oak Wood Effect Dining Table & 4 Elba Grey Dining Chairs
Table Specifications:
| Table Top Colour | Dark Oak Effect Veneer |
| Table Leg Colour | Black |
| Table Material | Manufactured Wood |
| Max Seating Capacity | 4 |
| Table Dimensions | 140cm x 75cm x 71cm (W x D x H) |
| Assembly Details | Self Assembly |
Chair Specifications:
| Chair Colour | Light Grey |
| Chair Material | Faux Leather |
| Chair Leg Colour | Chrome |
| Chair Leg Material | Metal |
| Chair Weight Capacity | 130kg |
| Dimensions | 44cm x 59cm x 97cm (W x D x H) |
| Assembly Details | Self Assembly |
$451.78
Kerry - Dark Oak Wood Effect Dining Table & 4 Elba Grey Dining Chairs—
$451.78
More Images




Kerry - Dark Oak Wood Effect Dining Table & 4 Elba Grey Dining Chairs
Table Specifications:
| Table Top Colour | Dark Oak Effect Veneer |
| Table Leg Colour | Black |
| Table Material | Manufactured Wood |
| Max Seating Capacity | 4 |
| Table Dimensions | 140cm x 75cm x 71cm (W x D x H) |
| Assembly Details | Self Assembly |
Chair Specifications:
| Chair Colour | Light Grey |
| Chair Material | Faux Leather |
| Chair Leg Colour | Chrome |
| Chair Leg Material | Metal |
| Chair Weight Capacity | 130kg |
| Dimensions | 44cm x 59cm x 97cm (W x D x H) |
| Assembly Details | Self Assembly |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Table Specifications:
| Table Top Colour | Dark Oak Effect Veneer |
| Table Leg Colour | Black |
| Table Material | Manufactured Wood |
| Max Seating Capacity | 4 |
| Table Dimensions | 140cm x 75cm x 71cm (W x D x H) |
| Assembly Details | Self Assembly |
Chair Specifications:
| Chair Colour | Light Grey |
| Chair Material | Faux Leather |
| Chair Leg Colour | Chrome |
| Chair Leg Material | Metal |
| Chair Weight Capacity | 130kg |
| Dimensions | 44cm x 59cm x 97cm (W x D x H) |
| Assembly Details | Self Assembly |























