✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Kerry - Dark Oak Wood Effect Dining Table & 4 Maya Green Velvet Dining Chairs
Table Specifications:
| Table Top Colour | Dark Oak Wood Effect |
| Table Leg Colour | Black |
| Table Material | Manufactured Wood |
| Max Seating Capacity | 4 |
| Assembly Details | Self Assembly |
Chair Specifications:
| Chair Colour | Green |
| Chair Material | Velvet |
| Chair Leg Colour | Chrome |
| Chair Leg Material | Metal |
| Chair Weight Capacity | 130kg |
| Assembly Details | Self Assembly |
$174.38
Original: $498.24
-65%Kerry - Dark Oak Wood Effect Dining Table & 4 Maya Green Velvet Dining Chairs—
$498.24
$174.38More Images










Kerry - Dark Oak Wood Effect Dining Table & 4 Maya Green Velvet Dining Chairs
Table Specifications:
| Table Top Colour | Dark Oak Wood Effect |
| Table Leg Colour | Black |
| Table Material | Manufactured Wood |
| Max Seating Capacity | 4 |
| Assembly Details | Self Assembly |
Chair Specifications:
| Chair Colour | Green |
| Chair Material | Velvet |
| Chair Leg Colour | Chrome |
| Chair Leg Material | Metal |
| Chair Weight Capacity | 130kg |
| Assembly Details | Self Assembly |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Table Specifications:
| Table Top Colour | Dark Oak Wood Effect |
| Table Leg Colour | Black |
| Table Material | Manufactured Wood |
| Max Seating Capacity | 4 |
| Assembly Details | Self Assembly |
Chair Specifications:
| Chair Colour | Green |
| Chair Material | Velvet |
| Chair Leg Colour | Chrome |
| Chair Leg Material | Metal |
| Chair Weight Capacity | 130kg |
| Assembly Details | Self Assembly |























