✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Kerry - Large Dark Oak Wood Effect Dining Table & Elba Chairs
| Table Top Colour | Dark Oak |
| Table Top Material | MDF |
| Table Leg Colour | Black |
| Table Leg Material | Metal |
| Seating Capacity | Up to 6 People |
| Table Assembly | Self Assembly |
| Chair Seat Material | PVC |
| Chair Seat Colour | Grey |
| Chair Leg Material | Metal |
| Chair Leg Colour | Chrome |
| Seat Fill Material | Foam |
| Weight Capacity | 120kg |
| Chair Assembly | Self Assembly |
| Product Care | Avoid use of abrasive cleaners. Wipe clean with damp cloth. |
Select Number of Chairs
From $162.19
Original: $463.40
-65%Kerry - Large Dark Oak Wood Effect Dining Table & Elba Chairs—
$463.40
$162.19More Images




Kerry - Large Dark Oak Wood Effect Dining Table & Elba Chairs
| Table Top Colour | Dark Oak |
| Table Top Material | MDF |
| Table Leg Colour | Black |
| Table Leg Material | Metal |
| Seating Capacity | Up to 6 People |
| Table Assembly | Self Assembly |
| Chair Seat Material | PVC |
| Chair Seat Colour | Grey |
| Chair Leg Material | Metal |
| Chair Leg Colour | Chrome |
| Seat Fill Material | Foam |
| Weight Capacity | 120kg |
| Chair Assembly | Self Assembly |
| Product Care | Avoid use of abrasive cleaners. Wipe clean with damp cloth. |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Table Top Colour | Dark Oak |
| Table Top Material | MDF |
| Table Leg Colour | Black |
| Table Leg Material | Metal |
| Seating Capacity | Up to 6 People |
| Table Assembly | Self Assembly |
| Chair Seat Material | PVC |
| Chair Seat Colour | Grey |
| Chair Leg Material | Metal |
| Chair Leg Colour | Chrome |
| Seat Fill Material | Foam |
| Weight Capacity | 120kg |
| Chair Assembly | Self Assembly |
| Product Care | Avoid use of abrasive cleaners. Wipe clean with damp cloth. |























