✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Kerry - Large Dark Oak Wood Effect Dining Table & Halle Grey Fabric Dining Chairs
Table Specifications:
| Table Top Colour | Dark Oak Wood Effect |
| Table Leg Colour | Black |
| Table Material | Manufactured Wood |
| Max Seating Capacity | 6 |
| Table Dimensions | 140cm x 75cm x 71cm (D x W x H) |
| Assembly Details | Self Assembly |
Chair Specifications:
| Chair Colour | Grey |
| Chair Material | Fabric |
| Chair Leg Colour | Black |
| Chair Leg Material | Metal |
| Chair Weight Capacity | 130kg |
| Dimensions | 47cm x 58cm x 88cm (W x D x H) |
| Assembly Details | Self Assembly |
Select Number of Chairs
From $150.00
Original: $428.56
-65%Kerry - Large Dark Oak Wood Effect Dining Table & Halle Grey Fabric Dining Chairs—
$428.56
$150.00More Images










Kerry - Large Dark Oak Wood Effect Dining Table & Halle Grey Fabric Dining Chairs
Table Specifications:
| Table Top Colour | Dark Oak Wood Effect |
| Table Leg Colour | Black |
| Table Material | Manufactured Wood |
| Max Seating Capacity | 6 |
| Table Dimensions | 140cm x 75cm x 71cm (D x W x H) |
| Assembly Details | Self Assembly |
Chair Specifications:
| Chair Colour | Grey |
| Chair Material | Fabric |
| Chair Leg Colour | Black |
| Chair Leg Material | Metal |
| Chair Weight Capacity | 130kg |
| Dimensions | 47cm x 58cm x 88cm (W x D x H) |
| Assembly Details | Self Assembly |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Table Specifications:
| Table Top Colour | Dark Oak Wood Effect |
| Table Leg Colour | Black |
| Table Material | Manufactured Wood |
| Max Seating Capacity | 6 |
| Table Dimensions | 140cm x 75cm x 71cm (D x W x H) |
| Assembly Details | Self Assembly |
Chair Specifications:
| Chair Colour | Grey |
| Chair Material | Fabric |
| Chair Leg Colour | Black |
| Chair Leg Material | Metal |
| Chair Weight Capacity | 130kg |
| Dimensions | 47cm x 58cm x 88cm (W x D x H) |
| Assembly Details | Self Assembly |























