✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Oxford - Smokey Grey Double Bed Frame (4ft6)
| Bed Frame Size | Standard Double |
| Bed Frame Colour | Smokey Grey |
| Bed Frame Finish | Grey |
| Bed Frame Material | Solid Wood |
| Wood Type | Pine |
| Slats Included | Yes |
| Mattress Included | No |
| Clearance Below Frame | 28cm |
| Dimensions | 147cm x 204cm x 102cm ( W x D x H ) |
| Assembly Details | Self Assembly |
$231.12
Oxford - Smokey Grey Double Bed Frame (4ft6)—
$231.12
More Images




Oxford - Smokey Grey Double Bed Frame (4ft6)
| Bed Frame Size | Standard Double |
| Bed Frame Colour | Smokey Grey |
| Bed Frame Finish | Grey |
| Bed Frame Material | Solid Wood |
| Wood Type | Pine |
| Slats Included | Yes |
| Mattress Included | No |
| Clearance Below Frame | 28cm |
| Dimensions | 147cm x 204cm x 102cm ( W x D x H ) |
| Assembly Details | Self Assembly |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bed Frame Size | Standard Double |
| Bed Frame Colour | Smokey Grey |
| Bed Frame Finish | Grey |
| Bed Frame Material | Solid Wood |
| Wood Type | Pine |
| Slats Included | Yes |
| Mattress Included | No |
| Clearance Below Frame | 28cm |
| Dimensions | 147cm x 204cm x 102cm ( W x D x H ) |
| Assembly Details | Self Assembly |


















