
Oxford - Smokey Grey Single Bunk Bed Frame
| Bed Type | Bunk Bed |
|---|---|
| Bed Frame Colour |
Smokey Grey |
| Bed Frame Finnish |
Grey |
| Bed Frame Material | Solid Wood |
| Wood Type | Pine |
| Slats Included | Yes |
| Mattress Included | No |
| Clearance Below Frame | 28cm |
| Dimensions | 151cm x 102cm x 204cm ( H x W x L ) |
| Assembly Details | Self Assembly |
Original: $370.49
-65%$370.49
$129.67Oxford - Smokey Grey Single Bunk Bed Frame
| Bed Type | Bunk Bed |
|---|---|
| Bed Frame Colour |
Smokey Grey |
| Bed Frame Finnish |
Grey |
| Bed Frame Material | Solid Wood |
| Wood Type | Pine |
| Slats Included | Yes |
| Mattress Included | No |
| Clearance Below Frame | 28cm |
| Dimensions | 151cm x 102cm x 204cm ( H x W x L ) |
| Assembly Details | Self Assembly |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bed Type | Bunk Bed |
|---|---|
| Bed Frame Colour |
Smokey Grey |
| Bed Frame Finnish |
Grey |
| Bed Frame Material | Solid Wood |
| Wood Type | Pine |
| Slats Included | Yes |
| Mattress Included | No |
| Clearance Below Frame | 28cm |
| Dimensions | 151cm x 102cm x 204cm ( H x W x L ) |
| Assembly Details | Self Assembly |


















