✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Oxford - White Single Bunk Bed & Mattresses
| Bed Type | Bunk Bed |
|---|---|
| Bed Size | Standard Single |
| Bed Frame Colour |
White |
| Bed Frame Finnish |
White Wash |
| Bed Frame Material | Solid Wood |
| Wood Type | Pine |
| Slats Included | Yes |
| Mattress Included | Yes |
| Clearance Below Frame | 28cm |
| Dimensions | 151cm x 102cm x 204cm ( H x W x L ) |
| Assembly Details | Self Assembly |
$202.84
Original: $579.54
-65%Oxford - White Single Bunk Bed & Mattresses—
$579.54
$202.84More Images





Oxford - White Single Bunk Bed & Mattresses
| Bed Type | Bunk Bed |
|---|---|
| Bed Size | Standard Single |
| Bed Frame Colour |
White |
| Bed Frame Finnish |
White Wash |
| Bed Frame Material | Solid Wood |
| Wood Type | Pine |
| Slats Included | Yes |
| Mattress Included | Yes |
| Clearance Below Frame | 28cm |
| Dimensions | 151cm x 102cm x 204cm ( H x W x L ) |
| Assembly Details | Self Assembly |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bed Type | Bunk Bed |
|---|---|
| Bed Size | Standard Single |
| Bed Frame Colour |
White |
| Bed Frame Finnish |
White Wash |
| Bed Frame Material | Solid Wood |
| Wood Type | Pine |
| Slats Included | Yes |
| Mattress Included | Yes |
| Clearance Below Frame | 28cm |
| Dimensions | 151cm x 102cm x 204cm ( H x W x L ) |
| Assembly Details | Self Assembly |













