✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Palma - Glacier High Gloss Effect Chrome Leg Table & 4 Elba Grey Chairs
| Table Top Colour |
Glacier Grey |
| Table Top Material | MDF / Tempered Glass / |
| Table Leg Colour | Chrome |
| Table Leg Material | Metal |
| Seating Capacity | 4 |
| Table Dimensions | 110cm x 76cm ( W x H ) |
| Table Assembly | Self Assembly |
| Chair Seat Material | Faux Leather |
| Chair Seat Colour | Grey |
| Chair Leg Material | Metal |
| Chair Leg Colour | Chrome |
| Seat Fill Material | Foam |
| Weight Capacity | 130kg |
| Chair Dimensions | 44cm x 59cm x 97cm (W x D x H) |
| Chair Assembly | Self Assembly |
| Product Care | Avoid use of abrasive cleaners. Wipe clean with damp cloth. |
$498.24
Palma - Glacier High Gloss Effect Chrome Leg Table & 4 Elba Grey Chairs—
$498.24
More Images


Palma - Glacier High Gloss Effect Chrome Leg Table & 4 Elba Grey Chairs
| Table Top Colour |
Glacier Grey |
| Table Top Material | MDF / Tempered Glass / |
| Table Leg Colour | Chrome |
| Table Leg Material | Metal |
| Seating Capacity | 4 |
| Table Dimensions | 110cm x 76cm ( W x H ) |
| Table Assembly | Self Assembly |
| Chair Seat Material | Faux Leather |
| Chair Seat Colour | Grey |
| Chair Leg Material | Metal |
| Chair Leg Colour | Chrome |
| Seat Fill Material | Foam |
| Weight Capacity | 130kg |
| Chair Dimensions | 44cm x 59cm x 97cm (W x D x H) |
| Chair Assembly | Self Assembly |
| Product Care | Avoid use of abrasive cleaners. Wipe clean with damp cloth. |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Table Top Colour |
Glacier Grey |
| Table Top Material | MDF / Tempered Glass / |
| Table Leg Colour | Chrome |
| Table Leg Material | Metal |
| Seating Capacity | 4 |
| Table Dimensions | 110cm x 76cm ( W x H ) |
| Table Assembly | Self Assembly |
| Chair Seat Material | Faux Leather |
| Chair Seat Colour | Grey |
| Chair Leg Material | Metal |
| Chair Leg Colour | Chrome |
| Seat Fill Material | Foam |
| Weight Capacity | 130kg |
| Chair Dimensions | 44cm x 59cm x 97cm (W x D x H) |
| Chair Assembly | Self Assembly |
| Product Care | Avoid use of abrasive cleaners. Wipe clean with damp cloth. |























