✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Palma - White Marble High Gloss Effect Chrome Leg Table & 4 Finbar Grey Chairs
| Table Top Colour |
Marble |
| Table Top Material | MDF / Tempered Glass |
| Table Leg Colour | Chrome |
| Table Leg Material | Metal |
| Seating Capacity | 4 |
| Table Dimensions | 110cm x 76 cm ( W x H ) |
| Table Assembly | Self Assembly |
| Chair Seat Material | Faux Leather |
| Chair Seat Colour | Grey |
| Chair Leg Material | Metal |
| Chair Leg Colour | Chrome |
| Seat Fill Material | Foam |
| Weight Capacity | 120kg |
| Chair Dimensions | 43cm x 45cm x 97cm (W x D x H) |
| Chair Assembly | Self Assembly |
| Product Care | Avoid use of abrasive cleaners. Wipe clean with damp cloth. |
$141.87
Original: $405.33
-65%Palma - White Marble High Gloss Effect Chrome Leg Table & 4 Finbar Grey Chairs—
$405.33
$141.87More Images





Palma - White Marble High Gloss Effect Chrome Leg Table & 4 Finbar Grey Chairs
| Table Top Colour |
Marble |
| Table Top Material | MDF / Tempered Glass |
| Table Leg Colour | Chrome |
| Table Leg Material | Metal |
| Seating Capacity | 4 |
| Table Dimensions | 110cm x 76 cm ( W x H ) |
| Table Assembly | Self Assembly |
| Chair Seat Material | Faux Leather |
| Chair Seat Colour | Grey |
| Chair Leg Material | Metal |
| Chair Leg Colour | Chrome |
| Seat Fill Material | Foam |
| Weight Capacity | 120kg |
| Chair Dimensions | 43cm x 45cm x 97cm (W x D x H) |
| Chair Assembly | Self Assembly |
| Product Care | Avoid use of abrasive cleaners. Wipe clean with damp cloth. |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Table Top Colour |
Marble |
| Table Top Material | MDF / Tempered Glass |
| Table Leg Colour | Chrome |
| Table Leg Material | Metal |
| Seating Capacity | 4 |
| Table Dimensions | 110cm x 76 cm ( W x H ) |
| Table Assembly | Self Assembly |
| Chair Seat Material | Faux Leather |
| Chair Seat Colour | Grey |
| Chair Leg Material | Metal |
| Chair Leg Colour | Chrome |
| Seat Fill Material | Foam |
| Weight Capacity | 120kg |
| Chair Dimensions | 43cm x 45cm x 97cm (W x D x H) |
| Chair Assembly | Self Assembly |
| Product Care | Avoid use of abrasive cleaners. Wipe clean with damp cloth. |























