✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Ridgeway - Solid Wood Single Bed Frame (3ft)
| Bed Size | Standard Single |
|---|---|
| Bed Frame Colour |
Light Maple |
| Bed Frame Material | Solid Wood |
| Wood Type | Hardwood |
| Slats Included | Yes |
| Mattress Included | No |
| Clearance Below Frame | 25.5cm |
| Dimensions | 100cm x 102cm x 204cm ( H x W x L ) |
| Assembly Details | Self Assembly |
$207.89
Ridgeway - Solid Wood Single Bed Frame (3ft)—
$207.89
More Images


Ridgeway - Solid Wood Single Bed Frame (3ft)
| Bed Size | Standard Single |
|---|---|
| Bed Frame Colour |
Light Maple |
| Bed Frame Material | Solid Wood |
| Wood Type | Hardwood |
| Slats Included | Yes |
| Mattress Included | No |
| Clearance Below Frame | 25.5cm |
| Dimensions | 100cm x 102cm x 204cm ( H x W x L ) |
| Assembly Details | Self Assembly |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bed Size | Standard Single |
|---|---|
| Bed Frame Colour |
Light Maple |
| Bed Frame Material | Solid Wood |
| Wood Type | Hardwood |
| Slats Included | Yes |
| Mattress Included | No |
| Clearance Below Frame | 25.5cm |
| Dimensions | 100cm x 102cm x 204cm ( H x W x L ) |
| Assembly Details | Self Assembly |


















