✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Ridgeway - Solid Wood Double Bed Frame (4ft6)
| Bed Size | Standard Double |
|---|---|
| Bed Frame Colour |
Light Maple |
| Bed Frame Material | Solid Wood |
| Wood Type | Hardwood |
| Slats Included | Yes |
| Mattress Included | No |
| Clearance Below Frame | 25.5cm |
| Dimensions | 100cm x 135cm x 204cm ( H x W x L ) |
| Assembly Details | Self Assembly |
$93.09
Original: $265.96
-65%Ridgeway - Solid Wood Double Bed Frame (4ft6)—
$265.96
$93.09More Images



Ridgeway - Solid Wood Double Bed Frame (4ft6)
| Bed Size | Standard Double |
|---|---|
| Bed Frame Colour |
Light Maple |
| Bed Frame Material | Solid Wood |
| Wood Type | Hardwood |
| Slats Included | Yes |
| Mattress Included | No |
| Clearance Below Frame | 25.5cm |
| Dimensions | 100cm x 135cm x 204cm ( H x W x L ) |
| Assembly Details | Self Assembly |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bed Size | Standard Double |
|---|---|
| Bed Frame Colour |
Light Maple |
| Bed Frame Material | Solid Wood |
| Wood Type | Hardwood |
| Slats Included | Yes |
| Mattress Included | No |
| Clearance Below Frame | 25.5cm |
| Dimensions | 100cm x 135cm x 204cm ( H x W x L ) |
| Assembly Details | Self Assembly |


















