✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Santorini - Modern Brown Wood Effect Round Dining Table & 4 Grey Finbar Dining Chairs
Table Specifications:
| Table Top Colour | Dark Wood Veneer |
| Table Leg Colour | Black |
| Table Material | Manufactured Wood |
| Max Seating Capacity | Up to 4 |
| Assembly Details | Self Assembly |
Chair Specifications:
| Chair Colour | Grey / White |
| Chair Material | Faux Leather |
| Chair Leg Colour | Chrome |
| Chair Leg Material | Metal |
| Chair Weight Capacity | 120kg |
| Dimensions | 43cm x 45cm x 97cm (W x D x H) |
| Assembly Details | Self Assembly |
$158.12
Original: $451.78
-65%Santorini - Modern Brown Wood Effect Round Dining Table & 4 Grey Finbar Dining Chairs—
$451.78
$158.12More Images






Santorini - Modern Brown Wood Effect Round Dining Table & 4 Grey Finbar Dining Chairs
Table Specifications:
| Table Top Colour | Dark Wood Veneer |
| Table Leg Colour | Black |
| Table Material | Manufactured Wood |
| Max Seating Capacity | Up to 4 |
| Assembly Details | Self Assembly |
Chair Specifications:
| Chair Colour | Grey / White |
| Chair Material | Faux Leather |
| Chair Leg Colour | Chrome |
| Chair Leg Material | Metal |
| Chair Weight Capacity | 120kg |
| Dimensions | 43cm x 45cm x 97cm (W x D x H) |
| Assembly Details | Self Assembly |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Table Specifications:
| Table Top Colour | Dark Wood Veneer |
| Table Leg Colour | Black |
| Table Material | Manufactured Wood |
| Max Seating Capacity | Up to 4 |
| Assembly Details | Self Assembly |
Chair Specifications:
| Chair Colour | Grey / White |
| Chair Material | Faux Leather |
| Chair Leg Colour | Chrome |
| Chair Leg Material | Metal |
| Chair Weight Capacity | 120kg |
| Dimensions | 43cm x 45cm x 97cm (W x D x H) |
| Assembly Details | Self Assembly |























