✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Santorini - Modern Brown Wood Effect Round Dining Table & 4 Hilton Grey Dining Chairs
Table Specifications:
| Table Top Colour | Dark Wood Veneer |
| Table Top Material | Manufactured Wood |
| Table Leg Colour | Black |
| Table Leg Material | Metal |
| Max Seating Capacity | 4 |
| Assembly Details | Self Assembly |
Chair Specifications:
| Chair Colour | Grey |
| Chair Material | Velvet |
| Chair Leg Colour | Black |
| Chair Leg Material | Wood |
| Chair Weight Capacity | 130kg |
| Assembly Details | Self Assembly |
$239.42
Original: $684.06
-65%Santorini - Modern Brown Wood Effect Round Dining Table & 4 Hilton Grey Dining Chairs—
$684.06
$239.42More Images



Santorini - Modern Brown Wood Effect Round Dining Table & 4 Hilton Grey Dining Chairs
Table Specifications:
| Table Top Colour | Dark Wood Veneer |
| Table Top Material | Manufactured Wood |
| Table Leg Colour | Black |
| Table Leg Material | Metal |
| Max Seating Capacity | 4 |
| Assembly Details | Self Assembly |
Chair Specifications:
| Chair Colour | Grey |
| Chair Material | Velvet |
| Chair Leg Colour | Black |
| Chair Leg Material | Wood |
| Chair Weight Capacity | 130kg |
| Assembly Details | Self Assembly |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Table Specifications:
| Table Top Colour | Dark Wood Veneer |
| Table Top Material | Manufactured Wood |
| Table Leg Colour | Black |
| Table Leg Material | Metal |
| Max Seating Capacity | 4 |
| Assembly Details | Self Assembly |
Chair Specifications:
| Chair Colour | Grey |
| Chair Material | Velvet |
| Chair Leg Colour | Black |
| Chair Leg Material | Wood |
| Chair Weight Capacity | 130kg |
| Assembly Details | Self Assembly |























