✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Santorini - Modern Brown Wood Effect Round Dining Table & Astrid Grey Tweed Dining Chairs
Table Specifications:
| Table Top Colour | Dark Wood Veneer |
| Table Leg Colour | Black |
| Table Material | Manufactured Wood |
| Max Seating Capacity | Up to 4 |
| Assembly Details | Self Assembly |
Chair Specifications:
| Chair Colour | Grey |
| Chair Material | Fabric |
| Chair Leg Colour | Black |
| Chair Leg Material | Metal |
| Chair Weight Capacity | 130kg |
| Dimensions | 51.5cm x 55cm x 82cm ( W x D x H ) |
| Assembly Details | Self Assembly |
$174.38
Original: $498.24
-65%Santorini - Modern Brown Wood Effect Round Dining Table & Astrid Grey Tweed Dining Chairs—
$498.24
$174.38More Images




Santorini - Modern Brown Wood Effect Round Dining Table & Astrid Grey Tweed Dining Chairs
Table Specifications:
| Table Top Colour | Dark Wood Veneer |
| Table Leg Colour | Black |
| Table Material | Manufactured Wood |
| Max Seating Capacity | Up to 4 |
| Assembly Details | Self Assembly |
Chair Specifications:
| Chair Colour | Grey |
| Chair Material | Fabric |
| Chair Leg Colour | Black |
| Chair Leg Material | Metal |
| Chair Weight Capacity | 130kg |
| Dimensions | 51.5cm x 55cm x 82cm ( W x D x H ) |
| Assembly Details | Self Assembly |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Table Specifications:
| Table Top Colour | Dark Wood Veneer |
| Table Leg Colour | Black |
| Table Material | Manufactured Wood |
| Max Seating Capacity | Up to 4 |
| Assembly Details | Self Assembly |
Chair Specifications:
| Chair Colour | Grey |
| Chair Material | Fabric |
| Chair Leg Colour | Black |
| Chair Leg Material | Metal |
| Chair Weight Capacity | 130kg |
| Dimensions | 51.5cm x 55cm x 82cm ( W x D x H ) |
| Assembly Details | Self Assembly |























