✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Tanya - Round Bistro Garden Set
| Table Top Shape | Round |
|---|---|
| Table Top Material | Metal / Wood ( Asian Oak ) |
| Table Top Colour | Grey / Wood |
| Chair Material |
Metal / Wood ( Asian Oak ) |
| Chair Colour | Grey / Wood |
| Number of Chairs | 4 |
| Dimensions: | |
| Table | W 106cm x H 75cm |
| Chair | W 55.5cm x D 56cm x H 83cm |
| Assembly Details | Self Assembly |
$162.19
Original: $463.40
-65%Tanya - Round Bistro Garden Set—
$463.40
$162.19More Images



Tanya - Round Bistro Garden Set
| Table Top Shape | Round |
|---|---|
| Table Top Material | Metal / Wood ( Asian Oak ) |
| Table Top Colour | Grey / Wood |
| Chair Material |
Metal / Wood ( Asian Oak ) |
| Chair Colour | Grey / Wood |
| Number of Chairs | 4 |
| Dimensions: | |
| Table | W 106cm x H 75cm |
| Chair | W 55.5cm x D 56cm x H 83cm |
| Assembly Details | Self Assembly |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Table Top Shape | Round |
|---|---|
| Table Top Material | Metal / Wood ( Asian Oak ) |
| Table Top Colour | Grey / Wood |
| Chair Material |
Metal / Wood ( Asian Oak ) |
| Chair Colour | Grey / Wood |
| Number of Chairs | 4 |
| Dimensions: | |
| Table | W 106cm x H 75cm |
| Chair | W 55.5cm x D 56cm x H 83cm |
| Assembly Details | Self Assembly |








