✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Paris Dining Chair
| Seat Colour | Grey / Beige |
| Seat Material | Fabric |
| Leg Colour | Pine |
| Leg Material | Wood |
| Seat Fill Material | Foam |
| Protective Feet | Plastic Glides |
| Weight Capacity | 130kg |
| Dimensions | 45cm x 56cm x 99cm (W x D x H) |
| Assembly Status | Self Assembly |
| Product Care | Avoid use of abrasive cleaners. Wipe clean with damp cloth. Do not use a fabric softener |
Select Colour
From $138.21
Paris Dining Chair—
$138.21
More Images





Paris Dining Chair
| Seat Colour | Grey / Beige |
| Seat Material | Fabric |
| Leg Colour | Pine |
| Leg Material | Wood |
| Seat Fill Material | Foam |
| Protective Feet | Plastic Glides |
| Weight Capacity | 130kg |
| Dimensions | 45cm x 56cm x 99cm (W x D x H) |
| Assembly Status | Self Assembly |
| Product Care | Avoid use of abrasive cleaners. Wipe clean with damp cloth. Do not use a fabric softener |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Seat Colour | Grey / Beige |
| Seat Material | Fabric |
| Leg Colour | Pine |
| Leg Material | Wood |
| Seat Fill Material | Foam |
| Protective Feet | Plastic Glides |
| Weight Capacity | 130kg |
| Dimensions | 45cm x 56cm x 99cm (W x D x H) |
| Assembly Status | Self Assembly |
| Product Care | Avoid use of abrasive cleaners. Wipe clean with damp cloth. Do not use a fabric softener |





















