✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Zoe - White Plastic Dining Armchair
| Seat Colour | White |
| Seat Material | Plastic (Polypropylene) |
| Leg Colour | White |
| Leg Material | Metal |
| Protective Feet | Plastic Glides |
| Weight Capacity | 130kg |
| Suitable for | Indoor, Outdoor |
| Dimensions | 59cm x 55cm x 80cm (W x D x H) |
| Assembly Status | Comes Fully Assembled |
| Product Care | Avoid use of abrasive cleaners. Wipe clean with damp cloth. |
$14.23
Original: $40.65
-65%Zoe - White Plastic Dining Armchair—
$40.65
$14.23More Images


Zoe - White Plastic Dining Armchair
| Seat Colour | White |
| Seat Material | Plastic (Polypropylene) |
| Leg Colour | White |
| Leg Material | Metal |
| Protective Feet | Plastic Glides |
| Weight Capacity | 130kg |
| Suitable for | Indoor, Outdoor |
| Dimensions | 59cm x 55cm x 80cm (W x D x H) |
| Assembly Status | Comes Fully Assembled |
| Product Care | Avoid use of abrasive cleaners. Wipe clean with damp cloth. |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Seat Colour | White |
| Seat Material | Plastic (Polypropylene) |
| Leg Colour | White |
| Leg Material | Metal |
| Protective Feet | Plastic Glides |
| Weight Capacity | 130kg |
| Suitable for | Indoor, Outdoor |
| Dimensions | 59cm x 55cm x 80cm (W x D x H) |
| Assembly Status | Comes Fully Assembled |
| Product Care | Avoid use of abrasive cleaners. Wipe clean with damp cloth. |





















