✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Rattan - Chequered Parisian Patio Dining Chair (White)
| Chair Frame Material | Welded Aluminium Frame |
| Chair Frame Colour | Faux Bamboo in Walnut Finish |
| Seat Material | Faux Rattan |
| Seat Colour | Black & White |
| Weight Capacity | 150kg |
| Suitable for | Indoor, Outdoor |
| Dimensions | 53.5cm x 54.6cm x 77.5cm (W x D x H) |
| Assembly Details | Comes Fully Assembled |
$32.11
Original: $91.75
-65%Rattan - Chequered Parisian Patio Dining Chair (White)—
$91.75
$32.11Rattan - Chequered Parisian Patio Dining Chair (White)
| Chair Frame Material | Welded Aluminium Frame |
| Chair Frame Colour | Faux Bamboo in Walnut Finish |
| Seat Material | Faux Rattan |
| Seat Colour | Black & White |
| Weight Capacity | 150kg |
| Suitable for | Indoor, Outdoor |
| Dimensions | 53.5cm x 54.6cm x 77.5cm (W x D x H) |
| Assembly Details | Comes Fully Assembled |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chair Frame Material | Welded Aluminium Frame |
| Chair Frame Colour | Faux Bamboo in Walnut Finish |
| Seat Material | Faux Rattan |
| Seat Colour | Black & White |
| Weight Capacity | 150kg |
| Suitable for | Indoor, Outdoor |
| Dimensions | 53.5cm x 54.6cm x 77.5cm (W x D x H) |
| Assembly Details | Comes Fully Assembled |






















