✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Elba - Dining Chair
| Seat Colour | Grey |
| Seat Material | Faux Leather |
| Leg Colour | Chrome |
| Leg Material | Metal |
| Seat Fill Material | Foam |
| Protective Feet | Plastic Glides |
| Weight Capacity | 120kg |
| Dimensions | 44cm x 59cm x 97cm (W x D x H) |
| Assembly Status | Self Assembly |
| Product Care | Avoid use of abrasive cleaners. Wipe clean with damp cloth. |
$68.52
Elba - Dining Chair—
$68.52
More Images



Elba - Dining Chair
| Seat Colour | Grey |
| Seat Material | Faux Leather |
| Leg Colour | Chrome |
| Leg Material | Metal |
| Seat Fill Material | Foam |
| Protective Feet | Plastic Glides |
| Weight Capacity | 120kg |
| Dimensions | 44cm x 59cm x 97cm (W x D x H) |
| Assembly Status | Self Assembly |
| Product Care | Avoid use of abrasive cleaners. Wipe clean with damp cloth. |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Seat Colour | Grey |
| Seat Material | Faux Leather |
| Leg Colour | Chrome |
| Leg Material | Metal |
| Seat Fill Material | Foam |
| Protective Feet | Plastic Glides |
| Weight Capacity | 120kg |
| Dimensions | 44cm x 59cm x 97cm (W x D x H) |
| Assembly Status | Self Assembly |
| Product Care | Avoid use of abrasive cleaners. Wipe clean with damp cloth. |























